Krakowskie Spotkania

Cześć kochani! Znów jestem w Krakowie! Dziś na moim blogu zobacz, jak wyglądam ;)A teraz po Slovensky :D Ako sa máte? Všetko vychádza a darí sa? Môžete mi o tom napísať do komentárov ;) Ja som nezostala nič dlžná svojmu predsavzatiu z prvého článku môjho blogu a do roku 2018 som sa naplno zahryzla. Snažím sa ostať v tempe a bombardovať Vás outfitmi hneď dva krát do týždňa, vo voľnom čase moja aktivita neklesá pod 110% a tak trošku cestujem a do diára si zapĺňam každé políčko pre najrôznejšie aktivity. V tom dnešnom políčku je mám pre Vás nakuknutie do ďalšej návštevy poľského Krakova.U mňa sa aj tento rok budú pravidelne striedať dva módne smery, ktoré sú mi vlastné. Buď je to romantický boho, vintage style s nádychom romantiky a zasadený do prírodného prostredia alebo drzejší chic, street style plný najnovších módnych kúskov každej mestskej dievky, zasadený do prostredia ulice. A dnes sa na Vás z krakovských ulíc hrnie streetový outfit vyskladaný z trendových kúskov, ktoré mám túto zimu najradšej.

Nakoľko ma v čiapke bežne na ulici nestretnete, túto beanie hat s aplikáciou plnou kryštálikov som si mimoriadne obľúbila. Verím, že podobná čierna čapica nechýba v šatníku žiadnej holky, ktorá má rada streetstyle. Ďalším výrazným vplyvom v tohto - zimnej móde sú nepochybne perly. Sú ním obsypané všetky svetre, bundičky ši rifle, ktoré sa len dalo. A tak tomu je aj na mojich úpletových šatách s balloon rukávmi.
Ináč, všade sú teraz výpredaje, tak sa tu nezdržujte mojím článkom a leťte nakupovať. Veď my ženy sa vždy snažíme utrhnúť si toho čo najviac za čo najmenej peniažkov. Ale zrejme každá z nás má aj predstavu o tom, do ktorých kúskov sa oplatí investovať. Tak u mňa sú nimi hlavne topánky, hodinky či kvalitné spodné prádlo. Preto som sa Krakovom prešla v kožených high heels boots od CCC a na ľavej rúčke mám hodinky GANT od Šperk LION. A za čo si priplatíte Vy?

Vaša blogerka modowa


Lau Ren  

Share this:

, , , , , , , , , , , , , ,

CONVERSATION

5 komentárov: