Thirsty Winter


Ahojte! V tieto dni som pri detailnom skúmaní svojho okolia dospela k následovnému záveru. Tí šťastní z nás sa počas januára či februára naplno venujú lyžovačke. A to hneď tej s najvyšším bodom spoločenskej závisti niekde v Rakúsko-Taliansko-Švajčiarských Alpách. No tí šťastnejší než šťastní si zbalili uterák a plavky a namiesto nadmorskej výške dali prednosť morskej blízke :D A už si vyhrievajú svoje zadnice niekde na Bali či Mexiku.
Tak to hádam nie! Nebudem predsa o nič horšia než ostatné holky, ktoré si po pracovne náročnom minulom roku plnom dovoleniek a stresujúceho pridávania plavkových postov s mochítkom na Instagram, dali dovolenku niekde v Indonézii. Ciii...ale nahnevať nás vedia aj odtiaľ čo? :D Nabrala som teda odvahu, skombinovala som ju s trochu nešťastným výberom dopravcu a rozhodla som sa, že aj ja Vám zakývam z miesta uprostred dažďového pralesa. A tak som aj ja nakoniec zakotvila v destinácii, kde teplota celoročne neklesne pod 30°C. Pravidelná linka SAD Prešov ma vysadila priamo pred botanickú záhradu v Košiciach :DAnanás s brčkom ako welcome drink či all exclusive drink bar na pláži sú tu pre uja, predávajúceho lístky za okienkom cudzie pojmy, povedala som si, dovolenka ako dovolenka. Ak Vás naštvem každou fotkou na Instagrame z ktorej srší ako si to tu užívam, úkol splněn :D Ale teraz vážne. Všetky fotečky zo zimných dovoleniek sú parádne. Ale aj tak svoj dnešný post venujem všetkým domasedom čo sú, hlavne v tomto ročnom období, najviac šťastní doma.  
Ja sa na „letnú“ dovolenku v dohľadnej dobe nechystám, veď aj z botanickej sa Vám hlásim len preto, lebo som si kúpila šaty vo výpredaji a chcem Vám ukázať ako som ich zladila s botičkami z CCC ;) Takže sa s Vami ostatnými nešťastníkmi budem musieť oklamať, že sa mi vlastne ani do žiadneho tepla nechce, fotiť nie na Bali ale v košických skleníkoch a udržiavať si fanúšikov na Instagrame suchými fotkami v plavkách spred zrkadla mestskej plavárne :D


Vaša, so skleníkovým efektom bojujúca :D


Lau Ren

Share this:

, , , , , , , , , , , , ,

CONVERSATION

5 komentárov:

 1. :-D Napísala si to suprovo. Tiež mi ide srdce puknuť keď vidím ako si poniektoré missky dovolenkuju zatial čo my tu mrzneme hh :-/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. i like your outfit! tis dress very beautiful!☺
  https://twinklelittlstar.wordpress.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. veľmi ma pobavilo, ako si to napísala :D naozaj paráda, nehovoriac o fotkách, ktoré sú tiež skvelé a ty vyzeráš famózne! :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť