Goodbye Summer Days


...aneb ahoj školský rok 2019/2020
Oficiálne jeseň začne až 23.9.2019, ale priznajme si, kto neberie začiatok školského roka za koniec leta?
Ja!:D Pretože Vám chcem ukázať všetko čo som počas leta zažila a už teraz mi je pri pohľade na fotky poriadne horúco. Verte, že 43 stupňov v Ras Al Khaimah nie je žiadne pošteklenie od slniečka, je to poriadna facka! :D
Ale o tom všetkom Vám napíšem už v najbližšom článku♡A teraz k vám, školákom. Ako ste zvládli nástup do školy? Šatičky a obleky, pekne ste sa nahodili?
S kamošmi si vyrazili a na leto zaspomínali? Verím že ste do nového školského roka vstúpili tou (s)prav(n)ou nohou a už teraz sa tešíte na všetky zážitky, ktoré prežijete, na všetky nové informácie, ktoré nadobudnete a že ste opäť bližšie k svojmu cieľu. Toto je aj zároveň prianie pre Vás aby Vám v tomto školskom roku išlo všetko „hladko“. ♡Tento outfit by ste si asi ťažko obliekli do školy :D Ale na festival ako je Grape je to celkom dobrá voľba, čo myslíte? Obzvlášť, keď v outfite zanecháte kúsok seba a to vyrobením si vlastného originálneho kúsku. V tomto outfite ním je mohutná brigadírka, ktorá je zároveňa aj nosným prvkom. Majestátnosť môjho handmade-u som stlmila čiernou farbou v podobe body lemovanými krajkou s hlbokým výstihom, ktorý som vyplnila jemnou troj-retiazkou. High Waist šórtky mi zakrýva dlhé sako v odtieni burgundy, ktoreho rukávy obopínaju retiazky, ktoré dokonale zjednotili celý look.Z tej praktickej stránky, nezabudnite na pohodlnú obuv, ktorá je zároveň aj vodeodolná, obzvlášť na Grape :D Aj tu som zvolila čiernu, ktorá sa kamaráti so zvyškom outfitu aj preto, že pracky má v zlatej farbe. Ruksak je niečo, čo je na festivale požehnaním! Opäť som zvolila čiernu, avšak obzvláštnenú zvieracím printom. Pri okuliaroch som jednoduchosťou nešetrila, tie mám rada mohutné a atypické.


Grape sa žiaľ už budúci rok nebude konať na Piešťanskom letisku, tak ako tomu bolo po minulé roky.
Ale verím, že Grape team urobí všetko preto aby sme sa videli opäť o rok a na ešte lepšom mieste ♡


Vaša Grejperka


Lau Ren

Share this:

, , , , , ,

CONVERSATION

4 komentárov: