Waterproof Grape


...fashion blog o tom ako som bola na Grape 2019, desiatom ročníku festivalu, ktorý je tým najviac vode odolným :DO tom, že Grape Festival je ohromne kreatívny, aktuálny a štýlový festival už, po všetkých tých rokoch čo sa tam stretávame, básniť nemusím. Môžete za to Vy všetci, ktorí si tam postavíte stan a každoročne vytvoríte dychvyrážajúci geoglyf viditeľný azda aj z vesmíru (tento rok to bol geometrický obrazec dažďových kvapiek). Vy, ktorí aj v stanových podmienkach viete vyhajpovať svoje outfity a make-up k dokonalosti. Vy, ktorí sa pod stejdžami viete vytancovať do odpadnutia. A akokoľvek sme do seba drgali a zakopávali o seba pri ceste z koncertu na koncert, som rada, že som tam bola s Vami, 20 tisícami usmiatych, dobrých ľudí! :-*Ešte týždeň pred festivalovým víkendom to vyzeralo, že tento jubilejný, 10. ročník Grejpu bude jedinečný tým, že vôbec nezaprší. Aj téma dress codu pre tento ročník s názvom „vodevzdorný“ :D bol voči dažďu skeptický. Nakoniec aj tento rok zajasali všetci, ktorým sa nechcelo stáť vo fronte na sprchu a pár hodín ich vyumýval výdatný dážď. Grape by sa už konečne mohol stať názvom pre nejaký tajfún, čo poviete? :D No ako vždy, nás pár centimetrov vody neodradilo a dokončili sme, čo sme začali. Až do piatej rána sme fungovali z toho, čí nás nabili famózni The Kooks, zbesnený Rudimental a falošný Tha Vaccines :D
Dnes som si pred odchodom nacvakala festivalový outfit pre Grape 2019, ktorého hlavným motívom je hand-made čelenka, ktorú som si pred pár dňami sama vyrobila a mohli ste to sledovať online na mojom instagrame @lauismyname :) V kombinácii s oversize nadýchanými šatičkami v bielej farbe s krajkovaným výstrihom Vám vznikne veľmi jednoduchý a pohodlný no nepriehliadnuteľný festival look. Na nohy niečo pohodlné a pevné, ale aj si dáte pozor na podvrtnutie kotníka :D môžete siahnuť aj po sandálkach či tak ako ja, po čiernych gladiátorkach s kovovými prackami. Okrúhla kabelka z prírodného materiálu je, už ako ste mohli vidieť v predošlých festivalových outfitoch, absolútna trefa do čierneho.

Ďakujem za Grape 2019, ďakujem organizátorom, aj Vám ostatným. Rovnako prajem šťastnú cestu domov a gratulujem Grape Festivalu k narodeninám. Vidíme sa o rok! ;)

Vaša Grejperka


Lau Ren

Share this:

, , , , , , , , , ,

CONVERSATION

1 komentárov: