See You Soon Pohoda 2020


Ahojte! Festivalová sezóna pokračuje a ja mám dnes pre vás nový článok s festivalovým vintage boho outfitom. Ak ste ma počas festivalu Pohoda 2019 sledovali na instagrame @lauismyname určite ste všetko potrebné vrátane outfitu videli. Na mojom módnom blogu si však môžete pozrieť všetky ostatné fotky od hlavy po päty, spredu aj zozadu a inšpirovať sa napríklad aj pre ten váš festivalový outfit, ktorý si vezmete napríklad už o pár dní na vypredaný Grape Festival (do komentárov mi môžete napísať, či sa tam vidíme a na akú kapelu sa tešíte najviac) Teraz si už ale vychutnajte fotky z druhého outfitu Pohoda 2019.
Tento rok som sa nebalila do ruksaku, v ruke som neniesla stan a nenastupovala do vlaku. Zbalila som sa do skrine a skriniek v karavane, naložila skladacie stoličky a stôl a naštartovala. Prvý ročník mojej tour po festivaloch v karavane sa mohol začať a niet krajšej prvej zastávky ako Pohoda. Vlastný vstup na fest, kde vyhadzujeme posledné sklenené fľaše a nasleduje príchod na miesto zaparkovania kde sa napojíme na elektrinu. Po koncertoch posedeníčko na teraske pred karavanikom a mäkká posteľ, ktorá je na festivaloch po všetkých tých rokoch na karimatke predtým, doslova vykúpením :D
Pre svoj outfit pre deň 2 na Pohoda festivale som ako základ zvolila biele boho šaty s hebkou viskózovou podšívkou a vzorovanou čipkou na zvršku. Výstrih je lemovaný farebným pásikom ukončeným mentolovým a ružovým strapčekom. Šaty som rezla zemitou farbou ktorá je pre vinta outfity príznačná a pre tento účel neposlúži nič lepšie ako vestička z imitácie brúsenej kože so strapcami, ktoré mi po previazaní béžovým trstinovým opaskom vytvárajú strapcovú sukničku.


Doplnky mi tvoria veľké brýle so zrkadlovými sklami, kvetovaná čelenka, ktorej stuhy sa mi prirodzene preplietajú s bielymi afro copíkmi od mamky a samozrejme Pohoda náramok bez ktorého sa do areálu festivalu nedostanete aj kebyže máte outfit na jedničku :D Biele tenisky na platforme z mojich módnych blogov už poznáte. Tie mám ako aj na každom festivale kvôli pohodlnosti. Preto si počas slnečného dňa užívajte trebárs v žabkách, no večer, na koncert vášho favorita si obujte niečo pevné s plnou špičkou pre všetkých, po výskoku dopadajúcich na vaše prstíky :DDúfam, že ste si dnešný festivalový diel užili, vidíme sa opäť čoskoro :)


Vaša Lau
Share this:

, , , , , , , , , , ,

CONVERSATION

1 komentárov: