Pohoda...What Else?


...alebo ako sa dá prechodiť Pohoda Festival v sandálkach na platforme z CCC :D


Festivalom zdar! Už je to týždeň čo sa až zakoktávam ako veľmi chcem každému povedať ako bolo na Trenčianskom letisku opäť nádherne. Ako sme sa všetci zabavili - rozumej pojedli, popili – a ako sa nám odtiaľ nechcelo späť do útrap každodenného života :D Ale ako tak pozerám do kalendára, ešte sa počas tohto leta je na čo tešiť. Veď už 10. - 11. augusta 2018 svoje brány otvorí Grape Festival na letisku...a to opäť na tom Piešťanskom. Lístky sa predávajú rekordnou rýchlosťou, tak šup-šup aby ste to stihli. Sama som zvedavá s ktorými z Vás, ktorí ma radi sledujete aj na IG:@lauismyname sa tam stretnem ;)


Kým sa prenesieme do augusta a ďalšieho „festiválčenia“ dám si oddych. Letný festival totiž dáva ale aj berie. Napumpuje Vás energiou až z toho idete o tretej ráno puknúť v techno stane a počas spánku Vám ju všetku zasa vezme, až sa ráno nedokážete doplaziť po vodu :D Ako tip na vyriešenie tejto nemilej situácie, ktorá môže postihnúť každého festivalového amatéra Vám každý harcovník odpovie: „Najlepšie je nespať. Pretancovať celú noc a s doznevom posledného beatu dídžeja sa pobrať na vítanie slnka (ďalší legendárny bod programu na Pohode). Tam pospíš“ :D Ako som sa snažila, tak som sa snažila...opäť som to prespala :(


Zato som ráno vstala prekvapivo čulá a plná elánu. Nahodila som sa – a veru že sa to v stane robí veľmi zle :D Takže som sa skôr len prehadzovala a váľal sa po karimatke a čakala aké oblečko sa na mňa prilepí :D Dnes sa na mňa prilepili prestrihnuté dlhé šaty s viazacím opaskom a listovým vzorom, ktorý ak ešte nepokrstil Váš šatník, mali by ste mu to čo najskôr umožniť. Vzor a materiál ako stvorený na leto, strihy ideálne na plavky. Tieto šaty, to sa oplatí...ako aj mnoho ďalších šiat za fajnové ceny z e-shopu LipHip.skListový vzor by som nerada znásilnila ďalšími výraznými prvkami. Preto som k bielo-zelenej zvolila zemité farby a prírodné materiály. Sandálky od CCC sú na platforme lemovanej béžovým lankom, a ekokože vykladanej tyrkysovými ozdobnými prvkami. A akokoľvek sa Vám zdá, že ma tam išlo na v týchto botiCCCkách na klínovej podrážke prizabiť, opak je pravdou. Lokalita Festivalu Pohoda je najúžasnejšia v tom, že od auta až po stan sa dostanete po asfalte letiska. To vysvetľuje aj čoraz väčší počet návštevníkov, ktorí si na Pohodu zabalia do kufra. Tak ako ja ;)


K takmer každému outfitu na Pohode patrí ruksačik. Keď totiž ráno vyrážate na cestu za objavovaním nových festivalových zážitkov, môže sa Vám stať, že celý deň neuvidíte svoj stan. V horšom prípade do stanu dokráčate až po „vítaní slnka“. Taký ruksak sa istotne hodí naplniť si svetrikom a pančuškami na večer ;) Ten môj dnešný je strapcový, vybíjaný od CRIBS_collection. Rovnako ako masívne bižutérne náušnice Cribs Jewelry, ktoré rozjasnia každý Váš letný festival.


Nazdar! :D


Vaša, Lau Ren


Share this:

, , , , , , , , , ,

CONVERSATION

5 komentárov:

 1. Opět moc krásný outfit šatičky jsou skvělé! :)

  TheBlondieTale

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Geniálny outfitík, veľmi pekná kombinácia kúskov. :) Ja som inak vítanie slnka absolvovala už na svojej úplne prvej Pohode a pokladám to za jeden zo svojich životných úspechov. :D

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Love your dress, great summer look!

  OdpovedaťOdstrániť