Rosemary­čî╣


To je ale pekn├ę anglick├ę meno. Ale u n├ís by sa asi neudom├ícnilo. Ve─Ć ktor├í z V├ís by sa chcela vola┼ą Rozmar├şn lek├írsky? :D O takej jednej spieva napr├şklad aj kultov├í kapela Interpol v piesni Evil, ktor├║ kv├┤li jej zameraniu na men┼íinov├ę publikum zrejme nepozn├íte. Stoj├ş za vypo─Źutie ;) Ale in├ę som chcela. Ru┼że, everywhere! Tak nepanik├írte a podvo─żte sa. E┼íte nejak├║ dobu to potrv├í.Sama neviem ─Źo je toto za m├│du a ani pre─Źo m├í tak├ę ─Źaro, ktor├ę ma prim├Ąlo k tomuto ─Źl├ínku. Ale jedn├í vec je ist├í. Ke─Ć na svoju star├║ antisexi bl├║zku na┼íijete rozkvitnut├║ ru┼żu stane sa z nej naj-top-trendy k├║sok jarnej sez├│ny. Rozhodla som sa zvies┼ą sa na tejto vlne copyrightu a uk├íza┼ą V├ím, kde v┼íade sa tak├ęho dol─Źeho a gabanu d├í napcha┼ą ;)


Obchody n├ím doslova rozkvitli farbami ale aj re├ílne. ├Üplne naj─Źastej┼íie sa s kvietkom stretnete na bl├║zke alebo ko┼íeli. V tomto som s t├Żm tro┼íku vybabrala a porie┼íila som si okvietkovan├ę body. Druh├ę miesto si vysl├║┼żili rifle, ktor├ę rozkvitli na ka┼żdom mieste. N├íjdete na nich kvietky realistick├ę ─Źi tak├ę ako ste kreslili po─Źas v├Żtvarnej na z├íkladnej ┼íkole. No u┼ż mi ch├Żbaj├║ len na klob├║ku a saku. A ─Źudujem sa, ┼że mi nevytla─Źili moje hviezdi─Źky na top├ínkach :D
V├şkend som tr├ívila v rodnej Trstenej. A tak├║to sp├║┼í┼ą som na┼íla na mieste kde som to niekedy d├ívala aj bicyklom. V niekdaj┼íom „n├íkupnom raji Slov├íkov“, kde mali ru┼żi─Źky na kade─Źom u┼ż v ─Źase, ke─Ć e┼íte Domenico a Stefano z dol─Źeho na svete neboli :D Na opusten├Żch trhoch v po─żskej Jab┼éonke. Aj ke─Ć som u┼ż ja s ru┼żami hotov├í, v┼íeobecne plat├ş, ┼że ru┼żu si zasl├║┼żi ka┼żd├í ┼żena. Tak ak├║ si vyberiete Vy?


Va┼ía ru┼żat├í,


Share this:

, , , , , , , , , , , , , , , ,

CONVERSATION

3 komentárov: