Happy New Year !!!🎆🎊🎉


Ja viem. Dnes si nepozriete môj nový článok. Dokonca, ak ste silvestrovali poctivo, ani zajtra Vás chuť vstať z postele a čekovať dáku Lau Ren nepochytí. Aj tak Vám však ďakujem za rok 2016 plný pribúdajúcich fanúšikov a ich komplimentov. Za rok, kedy blog laurinstyle.com uzrel svetlo sveta, za rok plný skúseností a hlavne módy. ĎAKUJEM!

Do tohto roka som vstupovala s mojím, asi prvým predsavzatím v živote. Bol to záväzok voči Vám, mojím fansom a čitateľom, že sa na mojom blogu stretnete čo týždeň s novým blogom. Myslím, že mi to vyšlo a preto sa nebudem báť napĺňať ďalšie ciele v živote. Držím vám palce s tými vašimi ;)


Na Vianoce som bola doma, v kruhu rodiny, šťastná :) Oprášila som tradície ktoré boli zabudnuté počas celého roka, užila si ten božský kľud a dostala som krásne a užitočné dary. Bola som v kostolíku, na priehrade (kde som mimochodom aj fotila) a hrala som sa so sestričkou. A večery si užívala posedenie a spoločnosť kamarátov vo Vínárni v Trstenej...choďte tam! :)


Dnes mám na sebe outfit v ktorom, ak Vás nelákajú šaty, môžete ísť aj na silvestrovskú párty. Casual blejzer, trblietavé body a čierne džíny. Nič pohodlnejšie neexistuje. K tomu nejaký šperk, tento rok tak obľúbený choker a kabelku alebo len toaletnú taštičku. Mimochodom, sako/blejzer je od Zaful.com - od eshopu z ktorého mi sedí všetko úplne perfektne ♥Rok 2017 vidím ako prvý rok na ktorý som si kedy naplánovala nespočet zmien a pracovných cieľov. Predstavujem si ho ako plný lásky, šťastia a spravodlivosti ;) A presne toto Vám prajem! Z celého srdca. A budem rada ak pri tom všetkom s Vami budem môcť byť prostredníctvom mojich postov.


S láskou


♥♥Vaša Lau Ren♥♥

Share this:

,

CONVERSATION

3 komentárov: