Let It Snow


Veď ono nech si len pekne sneží, ale aj cesty nech sú odhrnuté :D Každú zimu je to ten istý scenár. Dva dni počúvame Iľkové varovania, potom sa rozsneží tempom milión vločiek za sekundu a asi tak po troch mŕtvych, desiatkach zranených a nevyčísliteľných škodách na majetku si cestári môžu s hrdosťou povedať, že ich zaskočila zima :D Človek žijúci v ideálnom svete by povedal, čistá Ukrajina. Ja hovorím, vitajte na Slovensku :D ja som Lau Ren a toto je môj prvý zasnežený post - zima 2017.Ale tie veci čo som popísala hore sa dajú aj prehliadať a to minimálne tak ako to robia vozidlá s posypovým materiálom :D Napríklad v ten deň, kedy si myslím, že sa ide riskovať s mojím životom, ja osobne nikam nechodím. Akákoľvek cesta autom sa odkladá a pešo chodievam tak, že mám so sebou balíček soli a pekne si ho pred sebou rozkydávam :D Cestou mestom sa kochám vianočnými výkladmi, ochutnávam najrôznejšie svařáčiky, medovinky a pečené gaštany na vianočných trhoch a zaparkujem to, ako vždy keď je príležitosť na nejaký audiovizuálny zážitok, v nejakom koncertnom klube.Tento týždeň bol prvý v roku, ktorý nás potešil svojou snehovou nádielkou snáď úplne všade. Preto som tento víkend spomalila presne podľa môjho návodu popísanom vyššie a šla si vypočuť Panáčika do klubu Wave. Tiež to tak robte – neseďte doma. Zistíte, že každý deň či večer je iný. Že s malou dávkou aktivity sa viete vytrhnúť zo stereotypu a tým zažiť, či sa dozvedieť kopec nových vecí. Lebo teraz, v predvianočnom období, sú ľudia nejako...na seba krajší :)
A ešte niečo. Ak zažívate snehovú kalamitu v meste pri napadaní 3och centimetrov mokrého snehu a tiež sa poisťujete balíčkom soli na cestu z domu, ste moji ľudia :D Avšak mám pre Vás dobrú radu. Vždy siahnite radšej po topánkach na platforme. Ja mám v dnešnom článku Lasocki boty od CCC, ktorých by bola škoda. Preto si nezabudnite naimpregnovať tie svoje obľúbené botiCCCky. Odvďačia sa Vám dlhou životnosťou, suchom v topánkach a odolnosťou voči soli, ktorej je v zime všade habadej ;)


Vaša, na Orave odrezaná od sveta


Lau Ren

Share this:

, , , , , , , , , , , ,

CONVERSATION

13 komentárov:

 1. Krásny článok ❤�� Mohla by som sa opýtať ako sa volá tento motív blogu? Hrozne sa mi páči a rada by som použila niečo podobné aj u seba ��

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Krásný outfit! :) u nás toho sněhu zase tolik není, ale dneska už konečně trochu napadl :)

  LENN

  OdpovedaťOdstrániť
 3. tá čiapka ti úplne pristane k tvojej cute tvári a ešte k tomu top postava, štýl a úsmev - SUPER !! Držím palčeky, si šikovná!

  DEZIRÉ

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Perfect details:) Locely outfit dear

  OdpovedaťOdstrániť