Warsaw Streets

...alebo ako som sa prechádzala po starom meste Varšavy v pohodlných topánočkách od CCC

Czéśc kochani! Opäť som sa zatúlala do našich severných susedov, aby som si na svojej cestovateľskej mape mohla pripíchnuť ďalšiu, tentoraz bielo-červenú vlajočku. V hlavnom meste Poľska som sa ocitla prvý krát a samozrejme, taká metropola zanechá dojem. Dvojmiliónové mesto s infraštruktúrou, možnostiami a históriou na svetovej úrovni. Žiaľ, na svetovej úrovni sú tu aj dopravné zápchy :DVaršava bola nádherná :) možno tak na starých fotografiách. Potom sa nemci zrejme rozhodli, že na pekné budovy sa budeme pozerať u nich a tak Varšavu takmer celú zbombardovali. Teraz na Vás pri jej návšteve bude história dýchať len z malej časti starého mesta. Asi tak malej ako môžete vidieť na fotkách dnešného outfitu. Varšava sa tak považuje skôr za európske business centrum, kde majú svoje pobočky takmer všetky najväčšie svetové korporácie a značky. Preto No.1 mestom Poľska naďalej ostáva fantastyczny - rozprávkovy Krakow :)
Dnešný outfit takmer výhradne tvorí modrý oversize kabát. Tých vidieť v uliciach čoraz častejšie. Dôvodov je hneď niekoľko. Veď keď už máme v zime chodiť naobliekané ako hurky, tak nech je to oversize. Veď keď si chceme obliecť aj sveter aj kabát a nedarí sa nám pri tom vyzerať ako vyžla, tak oversize. A keď chceme aby sme sa aj v zime cítili pohodlne, tak oversize.
Nakoľko nemám rada legíny a ešte viac ich nesprávne nosenie, natoľko som si ich do dnešného outfitu sama dala. Lesklé, čierne, pripomínajúce kožené nohavice a hneď s malým detailom - strieborným zipsom, ktorý korešponduje s detailom kovových krúžkov na vrecku kabátu. A pod kabátom, hoci som ani nemusela, som mala tričko :D Celý outfit ukončujú čierne Lasocki boots na platforme od CCC, v ktorých sa aj napriek ich výške chodí ako v papučkách. Veď som v nich došla do Varšavy :DK dnešnému outfitu Vám budú chýbať už len čierne kožené rukavice, ktoré som si zabudla pribaliť. Naivne som neverila predpovedi počasia, ktorá hlásila 8°C. Vy túto chybu neurobte. Vznikne Vám tak outfit, ktorého nosný prvok bude Váš nový kabát na túto sezónu na čiernom podklade. Všetko ostatné tak má šancu vyniknúť o to viac. Rovnako ako kabelka so zlatými kruhovými rúčkami alebo k nej zladené pozlátené náušnice futurystyczne :) z predajne šperkov JOKER v Bardejove.


Vaša Warszawianka


Lau Ren


Share this:

, , , , , , , , , ,

CONVERSATION

5 komentárov:

 1. krásne foto, no najviac mi utkvel ten šál :) Inak celý tento elegantný look ti veľmi pristane :)

  Desire fashion blog

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Nádherný outfit ! :) Ten šál je překrásný, takový jsem ještě nikde neviděla.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Veľmi príjemný, jesenný look. Ja som vo Varšave ešte nebola a priznám sa, že ma to tam nikdy veľmi nelákalo, lebo práve spomínaný Krakow je mojou srdcovkou, takže tam sa rada vraciam <3

  Nasklee - www.nasklee.com

  OdpovedaťOdstrániť