Tropical Leaves


Slniečka čoraz menej, dažďa čoraz viac, zdravých ľudí je zrazu nedostatok a tých chorých rapídne pribúda. Drahí moji, na pár dní som sa medzi maródov zaradila aj ja :D Len tak, nejako ma asi prefúklo, ale radšej som si dala voľno a pár dní sa k tomu ani na mojom instáči @lauismyname nepriznávala. Mám však podozrivého, ktorý za tento môj výpadok môže. Je to moja ľahostajnosť :D Ale aby som Vám dnes mohla napísať tento post, bolo nutné vystaviť sa chladnému počasiu len tak – v body a sukni od gamiss.com ;)
V Bratislave som sa ocitla celkom narýchlo. Jednoducho som ráno sadla do auta a o druhej som už bola na predstavení kolekcie CCC jeseň/zima 2017. Bolo to príjemné stretnutie fanúšikov a módnych fajnšmekrov, ktorých najobľúbenejším kúskom oblečenia sú topánky. Veď aj preto mám na sebe jedny z nich, ale z minuloročnej, letnej kolekcie. Do prostredia botanickej záhrady v Bratislave sa to ešte hodilo, no keď sa tak dívam z okna, ďalší post Vám sem pridám asi v snehuliach :DNa sebe som mala one shoulder body s rúžičkovou výšivkou na romantickom volániku a denimovú sukničku Rose v Áčkovom strihu. A to je krásny príklad toho, že na gamiss.com sa celá oblečiete štýlovo a trendy do 30€ ;) Skúste to.  
A aby sme rozšírili rady kvetov v záhrade, tak o doladenie celého outfitu sa postarali sestričky z Fioraia, ktoré moju kvetinovú handmade čelenku vytvorili špeciálne pre tento post. O to, aby ste toto všetko mohli vidieť, teda o fotenie, sa postarala fotografka @Wixana. A bonus v podobe krátkeho video editu si pre Vás prichystal aj Tomáš Novák ;) Ľúbim Vás

Zajtra nám však neostáva nič iné, ako sa po víkende plnom oddychu vrátiť k svojím povinnostiam a chopiť sa práce. Ja idem samozrejme pracovať na mojich / Vašich inšpiráciách, takže sa vidíme pri ďalšom poste. Dúfam, že už vo svetríku a s čajíkom v ruke :D


Vaša prechladnutá


Lau Ren

Share this:

, , , , , , , , , , , , ,

CONVERSATION

7 komentárov:

 1. Krásne, ako vždy, kvetiny a kvetinové vzory k tebe zrejme patria ako "víla".. Tento príspevok mal však bohužiaľ pre mňa osobne jednu jedinú chybičku krásy, a to, že video od Tomáša Nováka, malo len 24 sekúnd :( som sa započúval do tej melódie a zapozeral do záberov a v tom najlepšom to skončilo, ako keď človek pozerá super reklamu na nejakej komerčne televíznej stanici a oni ti tam potom hodia do toho nejaký nudný film :D..."To se nedelá i když je neděle. Pekný večer prajem :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ty boty :O jsi nádherná, moc ti to sluší :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Nádherné fotky ! Jsi moc krásná :).

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Nádherné fotky, nemám slov :)
  Já si dnes v CCC jedny boty koupila, už je ani nemám kam dávat :D podzimní kolekce obuvi je vždy nejlepší <3

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Vyzeráš krásne, tie kvietky na hlave tomu celému dodávajú šmrnc!

  www.nasklee.com

  OdpovedaťOdstrániť